فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندارشاهرود : بانکها در اخذ ضامن وام ها از کشاورزان و صنعتگران با آنان همراهی کنند 1397/12/08
نشست کار گروه اشتغال شهرستان شاهرود
فرماندارشاهرود : بانکها در اخذ ضامن وام ها از کشاورزان و صنعتگران با آنان همراهی کنند
فرماندارشاهرود : بانکها در اخذ ضامن وام ها از کشاورزان و صنعتگران با آنان همراهی کنند
محمد کرم محمدی فرماندار شهرستان شاهرود در نشست کار گروه اشتغال شهرستان شاهرود گفت: یکی از تاکیدات نظام ایجاد اشتغال در زمینه های مختلف و استفاده از ظرفیت ها بوده است که با تلاش مسوولان، شاهرود در ایجاد اشتغال رتبه اول در استان را به خود اختصاص داده و پیشرفت های قابل قبولی داشته است.
محمدی از بانک ها خواست در اخذ ضامن وام ها از کشاورزان و صنعتگران با آنان همراهی کرده و موجبات رونق اقتصادی را در شهرستان شاهرود فراهم کنند.
وی با بیان این که نداشتن مهارت به ایجاد اشتغال کمک نمی کند، افزود: باید آموزشگاه های فنی و حرفه ای تلاش بیشتری برای مهارت آموزی متقاضیان کار انجام دهند تا مشکل بیکاری در شهرستان ریشه کن شود.
فرماندار شاهرود با تاکید بر این که دستگاه های نظارتی باید بر وام پرداخت شده به متقاضیان نظارت داشته و بررسی کنند که آیا این وام اشتغال ایجاد کرده یا خیر.
محمدی با بیان این که آسان ترین و کم هزینه ترین شغل، ایجاد بومگردی است، اظهارداشت: از مسوولان بانک ها و میراث فرهنگی درخواست می شود تلاش بیشتری برای تسهیل و راه اندازی مراکز بومگردی داشته باشند.
وی از دهیاری ها هم خواست در بیمه کردن منازل مسکونی و همچنین محصولات کشاورزی و تولیدات صنعتی، افراد نیازمند را یاری کنند
تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal