فرمانداری شاهرود
ENGLISH
مراسم تجلیل ازمادران باحضورفرماندارشاهرود 1397/12/15
درمیلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) باحضورفرمانداروریس شورای شهرشاهرودازمادران تجلیل بعمل آمد
مراسم تجلیل ازمادران باحضورفرماندارشاهرود

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان با حضور معاون استاندار و فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود با تماشای نمایش ننه گل ممد از مادران هنرمندان تجلیل نمودند در این مراسم محمدی فرماندار شاهرود: ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این نمایش به ویژه بانوان هنرمند با بیان اینکه نشاط بانوان عامل بسیار مهمی برای شادکامی خانواده‌ها و نشاط اجتماعی است افزود: زنان تضمین کننده سلامت خانواده‌ها می‌باشند و برنامه ریزی و مدیریت سلامتی و نشاط خانواده بر عهده بانوان است و می‌توانند به ایجاد شادابی، نشاط و آرامش در خانواده کمک شایانی کنند و باعث توفیق و موفقیت مردان؛ و فرزندان به عنوان کسانی که آینده سازان این مملکت هستند نیز می‌گردد.

محمدی در ادامه گفت: از ویژگی‌های منحصر به فرد زنان تربیت نسل است و جامعه ما در این مسیر نیاز به انسان‌هایی نخبه و فداکار دارد تا از مملکت خودشان محافظت کنند و زن موجودی توانا است که می‌تواند در حیطه ظهورش مردان با ایمان و با تقوا را در دامان خود پرورش دهد زن مهم‌ترین رکن هر خانواده است. زندگی بدون رکن اصلی صدمات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.


محمدی بااشاره به دیگرنقش‌های مهم بانوان درجامعه افزود: هر مقدار آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا کند امید به زندگی، نشاط و شادابی، تحرک و پویایی افراد جامعه افزایش می‌یابد و وجود این نشاط برای مملکت ما می‌تواند سرمایه‌ای گران‌بها در جهت توسعه باشد و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد.

فرماندار شاهرود در ادامه گفت: از عوامل مهمی که مانع شادابی و نشاط در جامعه می‌شود، ضعف تعاملات اجتماعی و روابط افراد با یکدیگر است. انسان حیاتش به حیات دیگران گره خورده؛ وقتی روابط دچار مشکل شود و آدم‌ها دچار کم‌ارتباطی شوند، این موضوع نشاط اجتماعی را کم می‌کند.

فرماندار شاهرود با بیان اینکه نشاط بانوان عامل بسیار مهمی برای شادکامی خانواده‌ها و نشاط اجتماعی است افزود: زنان تضمین کننده سلامت خانواده‌ها می‌باشندو برنامه ریزی ومدیریت سلامتی ونشاط خانواده بر عهده بانوان است و می‌توانند به ایجاد شادابی، نشاط و آرامش در خانواده کمک شایانی کنند و توفیق و موفقیت مردان؛ و فرزندان به عنوان کسانی که آینده سازان این مملکت هستند نیز می‌گردد درپایان ازمادران هنرمندان این نمایش تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است نمایش سیاه بازی و کمدی ننه گل ممد هرروزساعت 18 درشاهرود خیابان شهدا تالار هلال احمر برگزار می گردد

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal