فرمانداری شاهرود
ENGLISH
سخنرانی استاندار درخطبه های نمازجمعه شاهرود 1397/03/12
استانداراستان سمنان :قابلیت‌ و ظرفیت‌های شهرستان ولایت مدار شاهرود در سایه همدلی و همراهی مردم شکوفا خواهد شد به شرطی که نگذاریم دشمن از دغدغه‌های شما سو استفاده کند.
سخنرانی استاندار درخطبه های نمازجمعه شاهرود
دکترچاوشی : قابلیت‌ و ظرفیت‌های شهرستان ولایت مدار شاهرود در سایه همدلی و همراهی مردم شکوفا خواهد شد به شرطی که نگذاریم دشمن از دغدغه‌های شما سو استفاده کند.
دکترچاوشی : قابلیت‌ و ظرفیت‌های شهرستان ولایت مدار شاهرود در سایه همدلی و همراهی مردم شکوفا خواهد شد به شرطی که نگذاریم دشمن از دغدغه‌های شما سو استفاده کند.
سید شهاب‌الدین چاووشی در بین خطبه‌های نماز جمعه شاهرود بابیان اینکه هر اقدامی برای تضعیف نظام نابخشودنی است، ابراز داشت: استان سمنان و ازجمله شاهرود قاره کوچک در مسیر توسعه و بالندگی قرار دارد و می‌خواهیم با کمک مردم این جایگاه را ارتقا دهیم لذا در مسیر اجرای برنامه‌های دولت نیازمند همراهی همه اقشار و گروه‌های مختلف هستیم.
وی بابیان اینکه نظام جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم شکل‌گرفته است، افزود: قابلیت‌ و ظرفیت‌های شهرستان ولایت مدار شاهرود در سایه همدلی و همراهی مردم شکوفا خواهد شد به شرطی که نگذاریم دشمن از دغدغه‌های شما سو استفاده کند.
استاندار سمنان بابیان اینکه امروز دشمن اقتدار نظام جمهوری اسلامی را نشانه رفته است، ابراز داشت: ایرانی که از قبل از انقلاب در ساخت حتی یک فشنگ عاجز بود امروز سلاح دوربرد می‌سازد و این خواب را از چشم دشمن ربوده است، لذا درصدد دشمنی علنی با ایران و اسلام برآمدند چراکه ایران مستقل برای آن‌ها قابل‌تحمل نیست.
وی درپایان افزود روز قدس روز حیات اسلام و مسلمانان است و نباید اجازه دهیم تا شیاطین در بین ما رخنه کنندوهمه ما باید بیش‌ازپیش بر ضرورت ایجاد وحدت و همدلی در جامعه تأکید کنیم.

.

 

تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal