فرمانداری شاهرود
ENGLISH
استاندار سمنان گفت: فرماندار شهرستان شاهرود، معاون استاندار است و از نظر ما این عنوان، تشریفاتی نیست و بنده این مساله را در شورای اداری استان به صراحت اعلام خواهم کرد 1397/04/14
استاندار سمنان: جایگاه معاونت استاندار و فرماندار ویژه شاهرود، تشریفاتی نیست
استاندار سمنان گفت: فرماندار شهرستان شاهرود، معاون استاندار است و از نظر ما این عنوان، تشریفاتی نیست و بنده این مساله را در شورای اداری استان به صراحت اعلام خواهم کرد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان شاهرود سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در مراسم تودیع و معارفه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود که امروز پنج شنبه 14 تیرماه برگزار شد گفت: شاهرود از دیرباز مهد بزرگان زیادی بوده است، شهری که در طول تاریخ به علم، فقاهت و اخلاق شهره بوده است.
استاندار سمنان افزود: شهرستان شاهرود به جهت تنوع اقلیمی و جغرافیایی و برخورداری از نعمات الهی، سرزمینی زرخیز و ارزشمند است و از جایگاه ویژه ای در استان برخوردار است.
چاوشی اظهار داشت: فلسفه حضور امروز ما در شهرستان شاهرود، تودیع و تشکر از فرمانداری است که 4 سال خدمت صادقانه داشته اند و امروز به سمت معاونت سیاسی مرکز مذهبی کشور برگزیده شدند.
وی خاطرنشان ساخت: آمد و شدها نشانگر این است که پست ها و منصب ها برای کسی ماندگار نیست و این آمد و شد ها باید هشداری باشد برای همه ما که دنیا محل گذر است.
استاندار سمنان ضمن سپاسگزاری از هاشمی فرماندار سابق شاهرود به جهت خدمات انجام شده، تصریح کرد: آقای محمدکرم محمدی فرمانداری با تجربه، اهل خدمت به مردم و مبادی آداب است و هرجایی حضور داشته از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است.
چاوشی اذعان داشت: ما تا‌کنون کسی را به سبب قرابت سیاسی و یا قومی و نژادی برای منصبی نگمارده ایم و تفکرمان اینست که امانتی به ما سپرده شده و ما باید آن را به اهلش تقدیم کنیم و تمام تلاشمان بر این بوده است تا شایسته ترین افراد را بر گزینیم.

وی افزود: در حکم فرماندار جدید، توصیه هایا میرالمومنین (ع) آورده شده است و از ایشان می‌خواهیم همانند گذشته با تعهد به خدمات شان باشند.
استاندار سمنان گفت: مسئولین وقت شاهرود را به واسطه شرایط خاصی که داشت، فرماندار این شهرستان را به معاون استاندار ارتقا دادند و از نظر ما این عنوان، تشریفاتی نیست و بنده این مساله را در شورای اداری استان به صراحت اعلام خواهم کرد.
چاوشی ادامه داد: هر تصمیمی که معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود در حوزه مسئولیتش اتخاذ نماید، تصمیم استاندار خواهد بود و مدیران ملزم به همکاری هستند.
وی اظهار داشت: موضوع انتقال آب چشمه های قطری، به علت برخی اختلافات محلی تاکنون محقق نشده که امیدواریم با همکاری و همدلی این امر صورت پذیرد و برنامه های دولت با بر طرف شدن تنش های محلی به خوبی به پیش رود و اگر حوصله بخرج داده شود تحولات خوبی در شهرستان شاهرود ایجاد خواهد شد.
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal