فرمانداری شاهرود
ENGLISH
سخنان نماینده مردم شاهرودومیامی  درمراسم تودیع ومعارفه معاون استانداروفرماندارشاهرود 1397/04/15
سید حسن حسینی شاهرودی: همدلی حاکم بین مردم و مسولان در شاهرود مثال زدنی است
سخنان نماینده مردم شاهرودومیامی درمراسم تودیع ومعارفه معاون استانداروفرماندارشاهرود

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری ویژه شهرستان شاهرود سید حسن حسینی شاهرودی در آیین تکریم و معارفه فرماندار ضمن بیان این که دولت باید خود انتخاب کند که متناسب با شرایط اقتصادی فعلی چه تصمیمی درست است، ابراز داشت: مجلس برای دولت تعیین تکلیف نخواهد کرد، در جلسات متعددی که اکثرا به صورت غیرعلنی در مجلس برگزار شد، چهار سناریو برای شرایط فعلی اقتصاد کشور در نظر گرفته‌شده و فرماندهی این جنگ اقتصادی به دولت سپرده‌شده است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به اینکه کشور از لحاظ اقتصادی و امنیتی در شرایط حساسی قرار دارد، ابراز داشت: تمام همت مسئولان این است که نگذرانند مسائل اقتصادی با حوزه امنیتی گره بخورد.

حسینی شاهرودی در ادامه تصریح کرد: به عنوان یک عضو کوچک کمیسیون اقتصادی باید بگویم در حدود دو سالی که با مسائل خرد و کلان اقتصادی کشور مواجه هستیم، هیچ گونه شاخص اقتصادی تغییر منفی و کاهش پیدا نکرده است و باوجود این ما شاهد چنین تنش‌هایی هستیم.

وی همچنین افزود: این موضوع نشان دهنده درگیری فعلی ما با جنگ اقتصادی است و مدیران و مسئولان باید با برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت، خود را برای پیروزی در این جنگ آماده کنند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه همدلی حاکم بین مردم و مسولان در شاهرود مثال زدنی است، گفت: امیدواریم با شناختی که از کرم‌محمدی فرماندار جدید وجود دارد این انسجام همچون سابق حفظ و تقویت شود.

وی با تاکید بر اینکه صدق گفتار استاندار تضمین کننده عملکرد کرم محمدی به عنوان فرماندار جدید است، تصریح کرد: هاشمی بارها در این چهارسال به استان های مختلفی خوانده شد که طی مذاکراتی با وزیر کشور مانع رفتن وی شدیم.

عضو خانه ملت همچنین گفت: هاشمی انسانی اخلاق‌مدار، متواضع، مردمی و دغدغه‌مند که از بدنه پائین جامعه رشد یافته، محسوب می‌شود که درد مردم را می‌داند از سوی دیگر وی در حوزه مباحث شهری آنچه در وسع و توانش بود به‌کار بست برای اینکه اتفاقات مثبتی در این شهرستان رخ دهد، هرچند ما مشکلات و موانع بسیاری در سطح استان و در سطح کلان کشور داشتیم، برخی از آن‌ها نشد اما از تلاش‌های وی تقدیر می کنیم.

حسینی شاهرودی، بیان کرد: از زمانی بحث جایگزینی آقای هاشمی مطرح شد بیش از دوماهی می‌گذرد و شخص استاندار سمنان به دنبال گزینه مناسبی بود و تلاش بنده بر این نبوده که در عزل و نصب‌ها دخالت داشته باشم چرا که ما قائل به اصل تفکیک قوا هستیم و باید قوه مجریه در حوزه عمل خودش مستقل و در عین حال پاسخگو باشد اما زمانی که محمدی مطرح شد، خوشبختانه با سوابقی که از وی در نظر داشتیم عملکرد وی را مثبت و صدق کلام استاندار را ملاک قرار دادیم.

وی با اشاره به ضرورت حمایت از کرم‌محمدی به عنوان فرماندار جدید شاهرود، افزود: امیدواریم وی بتواند در سمت فرمانداری شاهرود به وظایف خود عمل و در راستای توسعه این شهرستان با وفاق و همدلی بین مسئولان بکوشد.

تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal