فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندارجدید شاهرود : با خدای خود عهد کردم در راه خدمت به مردم، آنی دریغ نکنم 1397/04/16
محمدی: دست پدران رنج دیده و زحمت کشیده و آنانی که شب و روز و وقت و بی وقت خود را با توکل به خدا برای خدمت به این ملت می گذراندند می بوسم و بر این بوسه افتخار می کنم.
فرماندارجدید شاهرود : با خدای خود عهد کردم در راه خدمت به مردم، آنی دریغ نکنم
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری وفرمانداری شهرستان شاهرود محمدی فرماندار سابق پیشوا در وداع با مردم و در جمع نمازگزاران پیشوایی با گذری بر شعر مرغ باغ ملکوت مولانا گفت: توفیقی نصیب اینجانب شد و 24 ماه و 17 روز قبل به شهرستانی آمدم که نگین اعتقادات تشیع بود؛ به شهری آمدم که شهر کریمان و شهر بانیان انقلاب بود؛ شهری که مردان و زنانش در کنار امامزاده ای واجب التعظیم عمر خود را می گذرانند و بسیار فرصت خوبی بود؛ هم مهربانی اش زیبا بود و هم نامهربانی اش و مشیت الهی بر این قرار گرفته بود تا بخشی از عمر خود را در این سامان بگذرانم
در این روز مقدس و در کنار مرقد شریف وارسته انسانی که پناهنگاه، ملجاء و ماوای ما در دنیا و آخرت است عرض می کنم که سر سوزنی کینه ای به دل ندارم و با خدای خود عهد کردم در راه خدمت به مردم، آنی دریغ نکنم؛ بضاعت کمی داریم اما از همین بضاعت کم هم دریغ نکردم و نمی کنم.

هر جا و هر جوری که نظام جمهوری اسلامی بخواهد خدمت خواهم کرد؛ از شما ممنونم که با همه بدی هایی که داشتیم مهمان نوازی، فقیر نوازی و غریب نوازی کردید.

مادرم فوت کرده و پدرم در قید حیات است؛ به مادر شهدا می گویم که شما مادر من هستید و هر کوتاهی و قصوری که صورت گرفته است را به بزرگوای خود بر ما ببخشید که اگر قصوری صورت گرفته سهوی بوده و تعمدی در کار نبوده است.

دست پدران رنج دیده و زحمت کشیده و آنانی که شب و روز و وقت و بی وقت خود را با توکل به خدا برای خدمت به این ملت می گذراندند می بوسم و بر این بوسه افتخار می کنم.
به عنوان یک روستازاده و کشاورززاده عرض می‌کنم‌که هر چه داشتم و دارم از اعتقاد به اسلام و جمهوری اسلامی بوده و خواهد بود؛ از شما می خواهم مرا عفو کنید.:هر کسی و به هرجوری که تشخیص داده، غیبتی، قضاوتی، رأیی و حکمی راجع به بنده داشته و دارد حلال می کنم و شما نیز بنده را ببخشید.
همه کمک کردند تا کار را به اینجا رساندیم؛ مدیران محترم، شوراهای عزیز، نماینده محترم مردم در مجلس، ائمه جمعه قبل و حال حاضر، روحانیت محترم و معزز، خانواده های بزرگ شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان و جوانان برومند این سامان همگی کمک کردند و از همه سپاسگزاری می کنم.
اینجا و به عنوان یک خادم ناچیز در کنار این مردم بودیم و امروز هم توفیقی نصیب شده تا در نقطه دیگری از ایران زمین خدمت کنیم ما را لایق بدانید و از دعای خیرتان بی نصیبمان نگذارید.
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal