فرمانداری شاهرود
ENGLISH
سخنرانی فرماندارشاهرود درجمع کارکنان نیروی انتظامی 1397/07/16
صبحگاه مشترک نیروی انتظامی
سخنرانی فرماندارشاهرود درجمع کارکنان نیروی انتظامی

معاون استانداروفرماندار شاهرود ضمن بیان اینکه امنیت حاصل تلاش نیروهای مسلح و همراهی مردم است، گفت: خون‌خواهی افراد بی‌گناه در حادثه تروریستی اهواز حرکت ملی در برابر زیاده خواهی استکبار بود.
به گزارش محمد کرم محمدی صبح دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شاهرود به میزبانی مقر فرماندهی انتظامی این شهرستان ضمن بیان اینکه بازتولید امنیت و ماندگار شدن آن حاصل تلاش نیروهای مسلح و مردم است، ابراز داشت: نیروی انتظامی در کشور به نحوی رشد و توسعه پیداکرده است که امنیت در آن توسط مردم، مؤثران و خیران تولید می‌شود.
وی بابیان اینکه نیروی انتظامی و امنیتی چهار رابطه را در جامعه پیگیری می‌کنند، افزود: رابطه انسان با خود در مبحث انسان‌شناسی، رابطه خود با مردم، رابطه با طبیعت و عناصر جامعه و رابطه باخدا در نیروی انتظامی پیگیری می‌شود تا انسان به نیت خدمت به خلق خدا گام بردارد.
فرماندار شاهرود بابیان اینکه انسان به مرتبه‌ای رسیده که برای دیگران جان خود را ایثار می‌کند، ابراز داشت: اگر امروز در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار ایستادگی می‌کنیم به برکت همین خون شهدا است و به دلیل مأموریت انسانی و الهی هرکجا مسلمانی مورد ظلم واقع شود آرام نخواهیم نشست.
محمدی بابیان اینکه نیروهای مسلح مولد امنیت کشور هستند، تصریح کرد: نیروهای انتظامی کسانی هستند که با نیت الهی و با رفتار انسانی و اسلامی امنیت را در وجود همه آحاد مردم نهادینه کردند و این امنیت شکننده نیست زیرا نهادی که تحمل شنیدن حرف مخالفان را داشته باشد ماندگار است.
وی افزود: در ناآرامی‌های دی‌ماه ظرفیت نیروی انتظامی به‌گونه‌ای بود که خون کسی ریخته نشد و بااقتدار آن‌ها حقوق مردم منتقل و اغتشاش‌گران مجاب به پذیریش نظر مردم شدند که این توسعه را مدیون تلاش‌های نیروهای مسلح هستیم.
فرماندار شاهرود بابیان اینکه پاسخ نیروهای مسلح به حادثه تروریستی اهواز خون خواهی افراد بیگناهی بود که مورد هجوم واقع شدند، ابراز داشت: امروز با توان رزمی و نظامی به جایگاهی دست‌یافتیم که اگر هر کشوری بخواهد به مسلمانی دیگر تجاوز کند قادر به انتقام آن‌ها هستیم.
محمدی اضافه کرد: قطعاً با مشارکت مردم و همراهی مسئولان می‌توانیم مشکلات موجود را برطرف کنیم و معتقدیم با تعامل یکدیگر می‌توان در برابر دشمنان مقاومت کرد.

فرمانده انتظامی شاهرودنیز بابیان اینکه شاهد کاهش 16 درصدی سرقت‌های مهم در سطح شهرستان هستیم، گفت: مردم در پیشگیری از افزایش سرقت‌ها، همیار پلیس شوند.
سرهنگ سید مجتبی اشرفی نیز دراین مراسم بابیان اینکه در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی همه نهادها ازجمله نیروی انتظامی به رشد و بالندگی رسیده است، ابراز داشت: حضور نیروهای مسلح آمادگی و ابتکار عمل آن‌ها یکی از نعمت‌های بزرگ الهی است که باید قدردان آن باشیم.
وی بابیان اینکه نیروهای مسلح مدافع امنیت ملی هستند که پیش‌نیاز توسعه است، افزود: ترکیب نیروهای مسلح منطقی و عالی بوده و هرکدام با وظایف مشخص مشغول فعالیت هستند که محصول این تلاش‌ها امنیت کشور خواهد بود.
فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه در مواجه با هجوم دشمن حضور نیروهای مسلح مایع سربلندی و عزت یک نظام است، ابراز داشت: نیروی انتظامی ایران مظهر دیانت، هوشیاری، اقتدار و آبروی کشور به شمار می‌رود که مجموعه آن امینت را در بطن جامعه فراهم می‌کند.
اشرفی بابیان اینکه نیروهای انتظامی وظیفه ایجاد امنیت را در جامعه عهده‌دار است، تصریح کرد: خوشبختانه در سطح شهرستان نیز شاهد وحدت و انسجام بین همه نیروهای مسلح هستیم و یکی از مؤثرین نیروها شورای تأمین است که با همیاری این ستاد شاهد کاهش جرائم خشن در سطح شهرستان هستیم.
وی ضمن بیان اینکه تا زمانی نیروهای مسلح پای‌کار باشند اراذل‌واوباش اجازه خودنمایی را نخواهند داشت، افزود: علیرغم آنکه در سرقت‌های مهم شاهد کاهش 16 درصدی هستیم اما در وقوع سرقت‌های خرد با افزایش این شاخص مواجهیم که این مهم می‌طلبد تا در بحث پیشگیری، مردم نیز نیروهای انتظامی را همراهی کنند.
فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه معنویت باعث شد تا نیروهای مسلح به رشد و بالندگی دست پیدا کنند، ابراز داشت: در برگزاری دوره بصیرت به‌صورت متمرکز در کل استان توانستیم در این زمینه رتبه نخست کشوری را کسب کنیم. مهر
 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal