فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود با بیان این که قیمت گوشت در این شهرستان بالاتر از دیگر نقاط استان است، گفت: مسوولان اقدام لازم برای کاهش قیمت انجام دهند. 1397/08/14
معاون استانداروفرماندار شاهرود: قیمت گوشت باید کاهش یابد
فرماندار شاهرود با بیان این که قیمت گوشت در این شهرستان بالاتر از دیگر نقاط استان است، گفت: مسوولان اقدام لازم برای کاهش قیمت انجام دهند.
محمد کرم محمدی دوشنبه در نشست کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی و ستاد تنظیم بازار این شهرستان افزود:
هر کیلو گوشت گوسفند و گاو باید به قیمت 540 هزار ریال به مردم عرضه شود.
معاون استاندار سمنان در مورد قیمت نان هم گفت: افزایش 10 درصدی قیمت نان باید از سوی کارشناسان بررسی شود تا در نشست بعدی این کمیسیون تصمیم گیری شود.
فرماندار شاهرود سوخت رسانی به عشایررا موضوعی جدی خواند و گفت: باید برای دستیابی آسان عشایر تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.
محمدی افزود: در سال های گذشته حواله هایی برای تهیه سوخت در اختیار عشایر قرار می گرفت که این موضوع باعث زحمت زیادی برای آنان می شد.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه کشت پاییزه شروع شده ، افزود: باید توزیع سوخت مورد نیازکشاورزان را با فعال کردن نمایندگی های توزیع در روستاها سرعت بیشتری بدهیم.
محمدی در خصوص برپایی نمایشگاه های فروش کالا در سطح شهر تاکید کرد: برپایی این گونه از نمایشگاه ها نباید آسیبی به مغازه داران شهرستان بزند ، آن ها باید برای واگذاری غرفه ها با تخفیف ویژه در اولویت قرار گیرند.
در این نشست ،تنظیم قیمت گوشت و نان ، سوخت رسانی به عشایر،اختصاص سهمیه علوفه و برگزاری نمایشگاه ها در سطح شهرستان شاهرود بررسی شد .
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal