فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نشست بروز رسانی اطلاعات و آمار شهرستان شاهرود 1397/08/14
آمار بخش های مختلف شهرستان شاهرود باید بروز شود
نشست بروز رسانی اطلاعات و آمار شهرستان شاهرود
محمد کرم محمدی در نشست بروز رسانی اطلاعات و آمار شهرستان شاهرود که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد، با تأکید بر لزوم داشتن تصویری روشن از وضعیت شاهرود در تمامی زمینه ها، تصریح کرد: این مهم فقط با داشتن اطلاعات کافی و دقیق و آمار به روز امکان پذیر است.
وی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی پویا باید آگاه باشند که بر مبنای چه زمینه ای تدبیر کرده و تصمیم گیری کنند، ابراز داشت: تصمیم گیری در حوزه های گوناگون اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و توسعه متوازن و همه جانبه و همچنین بهبود شاخص های سلامت جسمی، روانی و اجتماعی جامعه، نیازمند فائق آمدن بر مشکل کمبود اطلاعات است.
معاون استاندار سمنان تأکید کرد: بر مبنای اطلاعات کافی، متقن و بروز مدیران دستگاه ها، فرمانداری شهرستان قادر خواهد بود با تعهدی که نسبت به شهرستان و مردم شاهرود دارد، به اصلاح ساختارها پرداخته و در جهت پیشرفت و توسعه گام بردارد.
محمدی در این نشست، علاوه بر ملزم کردن مدیران به ارائه اطلاعات در بازه زمانی بسیار کوتاه، انسجام دستگاه های اجرایی شهرستان حول محور هدف مشترک خدمت به مردم و توسعه شهرستان را خواستار شد.
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal