فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندارشاهرود:13 آبان نماد هویت ایران در ‏برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا است‎.‎ 1397/08/15
راهپیمایی 13 آبان
فرماندارشاهرود:13 آبان نماد هویت ایران در ‏برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا است‎.‎
محمد کرم محمدی بابیان اینکه 13 آبان نماد هویت مردم ایران در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار است، اضافه کرد: امریکا می‌کوشد تا با تحریم‌های ظالمانه خود ملت ایران را مجبور به تن دادن به خواسته‌های خود کند غافل از اینکه این مردم تا پای جان ایستاده و نخواهد گذاشت استکبار آرزوی‌های خود را عملیاتی کند.
وی بابیان اینکه خلق بحران مهم‌ترین سیاست آمریکا و خباثت آن‌ها در منطقه است، ابراز داشت: در این چهار دهه آمریکا بارها تلاش کرد تا با ایجاد اغتشاش و ناامنی در منطقه به اهداف موردنظر خود دست پیدا کند که با هوشیاری ملت ایران این بحران‌ها یکی‌یکی با موفقیت پشت سر گذاشته شد.
فرماندار شاهرود در ادامه تصریح کرد: امریکا در سیاست‌های خود به دنبال آن است تا با به‌کارگیری جنگ نرم اقتصادی ملت ما را وابسته به خود نگه دارد که این توطئه آمریکا با حضور همیشگی مردم و اتحاد بین ملت مسئولان همانند دسیسه‌های دیگر آن‌ها نقش بر آب خواهد شد.
راهپیمایی مردم شاهرود پس از سخنرانی امام جمعه این شهر و قرائت قطع نامه 13 آبان به پایان رسید تا بار دیگر برگی زرین در افتخارات مردم این شهرستان ثبت شود.
مردم شاهرود از دور و نزدیک و از مرد و زن و کوچک و بزرگ بار دیگر جمع شدند تا با حضور در راهپیمایی عظیم 13 آبان، با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) تجدید بیعت کنند.
مردم شاهرود مانند سایر نقاط ایران اسلامی در روز 13 آبان سراسر شور و عشق و حماسه و حضور بود مردم این شهر از ساعت 9:30 صبح روز یکشنبه در خیابان‌های منتهی به چهار راه معلم حضور یافتند تا بار دیگر مشت محکم خود را بر سر استکبار جهانی گره کرده و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردهند.
مردم بزرگترین شهرستان استان سمنان اما با حضور پرشور در راهپیمایی بار دیگر نشان دادند که مردمی قدرشناس و متدین هستند و بر حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی عزمی راستین دارند.
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal