فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی: مدیریت جهادی و حضور بسیجی مردم توفیقاتی  فراوانی برای نظام  داشته است 1397/09/11
نشست موثران دربخش بسطام با محوریت سفر دکتر روحانی به شاهرود
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی: مدیریت جهادی و حضور بسیجی مردم توفیقاتی فراوانی برای نظام داشته است
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی: مدیریت جهادی و حضور بسیجی مردم توفیقاتی فراوانی برای نظام
داشته است
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت جهادی و حضور بسیجی مردم در 40 سال گذشته توفیقاتی فراوانی برای نظام به همراه داشته است.
دکتر سید حسن حسینی شاهرودی شامگاه شنبه در جمع موثرین بخش بسطام درسالن شهید مفتح این شهر: هرزمانی که دولت با کمبودهایی مواجه بوده مردم همیشه در صحنه حاضر شدند و تحرکات دشمنان رابه شکست کشانده است.
وی با بیان اینکه مشکلات را نباید بزرگنمایی کرد، افزود: دشمن تلاش کرد اوضاع کشور را با فشار اقتصادی بهم بریزد اما با برخورد قوه ی قضاییه با مفسدان اقتصادی وضعیت بهتری در کشور رقم زد.
نماینده ی مردم شاهرود و میامی همچنین با اشاره به مطالبات مردم این منطقه، گفت: توسعه متوازن و اشتغال از جمله ی مهم ترین خواسته هاست.
حسینی افزود: در این سفر 13 طرح بزرگ برای بخش بسطام در موضوعات آبرسانی، کشاورزی و ثبت جهانی بسطام و خرقان درنظرگرفته شده است.
دور دوم سفر ریاست محترم جمهوری و کاروان تدبیرو امید به استان سمنان 13و14آذر انجام می شود.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal