فرمانداری شاهرود
ENGLISH
معاون استاندار و فرماندار شاهرود: نمایشگاه بزرگ کتاب شاهرود فرصتی برای ورود کتاب به خانه های مردم است 1397/09/12
نمایشگاه بزرگ کتاب استانی در شاهرود
معاون استاندار و فرماندار شاهرود: نمایشگاه بزرگ کتاب شاهرود فرصتی برای ورود کتاب به خانه های مردم است

معاون استاندار و فرماندار شاهرود: نمایشگاه بزرگ کتاب شاهرود فرصتی برای ورود کتاب به خانه های مردم است
معاون استاندار و فرماندار شاهرودگفت: نمایشگاه بزرگ کتاب شاهرود فرصتی مناسب برای ورود بیشتر کتاب به خانه های مردم و تحول در کتاب وکتابخوانی این شهر به شمار می رود.
محمد کرم محمدی درحاشیه گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب استان سمنان در شاهرود افزود:یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری مطالعه و توسعه کتابخوانی و کتاب درجامعه است که این نمایشگاه گامی در راستای این مهم محسوب می شود.
وی ادامه داد: کتاب و کتابخوانی سهم و نقش مهمی در ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ اجتماعی جامعه دارد و این نمایشگاه با ارائه کتاب با قیمت مناسب فرصت خوبی برای خرید کتاب های به روز است.
235ناشر کشوری و استانی در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان سمنان حضور دارندو همچنین سه میلیارد و 500میلیون ریال بن خرید کتاب در نظر گرفته شده است.
نمایشگاه استانی کتاب استان سمنان هر دو سال یکبار در شاهرود برپا می شود.
در استان سمنان 36 ناشرفعالیت دارند که هرسال حد اقل تا 2 کتاب را منتشر می کنند و 390 مولف در استان وجود دارند که 100 نفر آنان شاهرودی هستند.
نمایشگاه بزرگ استانی کتاب در شاهرود از یازدهم تا 16 آذر ماه جاری با 55 هزار و 612 عنوان کتاب با تخفیف 30 درصدی بر روی علاقمندان گشوده است.
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal