فرمانداری شاهرود
ENGLISH
معاون استانداروفرماندار شاهرود: 1664واحد مسکن مهر در استان بدون متقاضی است 1397/10/16
شورای مسکن
معاون استانداروفرماندار شاهرود: 1664واحد مسکن مهر در استان بدون متقاضی است
محمد کرم محمدی در نشست شورای مسکن شهرستان شاهرود افزود: در شهرستان شاهرود هم برخی از واحدهای مسکن کارشان پایان یافته یا از پیشرفت بالایی برخوردار بوده اما متقاضی ندارند.
وی ادامه داد : در برخی طرح های مسکن مهر شهرستان شاهرود هم از برخی متقاضیان پول گرفته شده ، وام هم داده شده و آن ها در مرحله پرداخت قسط هستند ولی واحدهای خود را تحویل نگرفته اند .
محمدی با بیان اینکه 70 درصد مراجعان در ملاقات های عمومی درخواست وام دارند ، تصریح کرد: نسبت به سال های قبل کرایه و رهن منازل افزایش زیادی داشته که بیشتر مستاجران از پرداخت این مبالغ باز مانده و معیشت آنان را با مشکل مواجه کرده است.
فرماندار شاهرود با تاکید بر اینکه هیچ واحدی تا تکمیل نهایی به متقاضیان تحویل داده نشود،افزود: از مسوولان در خواست می شود با برطرف کردن موانع و پیگیری تعهدات پیمانکاران تلاش کنند هر چه سریعتر واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.
حسین دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان در این نشست با بیان اینکه 156 واحد مسکن مهر شهرستان شاهرود آسانسور ندارند،افزود: از محل یارانه ها مبلغ 20 میلیارد ریال برای راه اندازی آسانسورهای طرح های صنعتی ساز اختصاص یافته است .
وی با اشاره به اینکه قرارداد ساخت 912 واحدمسکن مهر با یک شرکت بسته شده ، افزود : این واحدها در 2 طرح 560 و 352 واحدی در نظر گرفته شد که 380 طرح آن باقی مانده است که با داشتن متقاضی باید تعیین تکلیف شود.
وی ادامه داد: در سال های گذشته پیگیری های زیادی در تکمیل واحدهای باقی مانده شده است که از طریق شورای مسکن استان ، شهرستان و دادستان مساعدت های زیادی شده است که بخاطر زیاده خواهی پیمانکار به نتیجه ای نرسیدیم.
سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان افزود: برای تعیین تکلیف این پرونده طرح موضوع در مراجع قضایی شده است.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal