فرمانداری شاهرود
ENGLISH
پیام معاون استانداروفرماندار شاهرود به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن 1397/11/21
راهپیمایی بیست و دوم بهمن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نمادی از مشروعیت و کارآمدی نظام اسلامی و عشق ملت بصیر ایران به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است
پیام معاون استانداروفرماندار شاهرود به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن
وَ لَقَدْ کَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ اَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُون»
و در حقیقت در زبور پس از تورات نوشتیم که زمین را بندگان شایسته ما به ارث خواهند برد (105- انبیا)

ایام الله دهه فجر تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه آزاده و سرافراز ایران است؛ در این ایام فرخنده، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و رهبری خلف صالح و با تأسی به آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار 2500 سالۀ نظام شاهنشاهی و رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در این دیار کهن احیا کردند.
پس از استقرار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به عنوان اولین و بنیادی ترین خواست و آرمان رهبر محبوب خلق و خلقِ مُستظهر به خداوند؛ و ساماندهی کشور بر مبنای مدیریت اسلامی، انقلابی و مجاهدانه بستری فراهم گردید که به موجب آن مردم این مرز و بوم پس چهل سال از انقلاب شکوهمند اسلامی طلایه های پیشرفت و توسعه را در همه حوزه به ویژه پزشکی، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و ... می توانند مشاهده کنند. و از سوی دیگر بدان سبب به خود ببالند که بخش عظیمی از این توفیقات حاصل دسترنج فرزندان برومند همین آب و خاک و همه اینها، شمه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. بدین طریق انقلاب اسلامی توانست با آرمان های بلند و توکل به خداوند روز به روز پله های ترقی را بپیماید.
انقلاب اسلامی از بدو شکل گیری، پیروزی و استمرار خود تا به امروز همواره در مبارزه با معاندان آشکار خارجی و فتنه گران داخلی اعم از باغیان و طاغیان و یاغیان بوده است و در این جنگ نابرابر ملت بصیر و ولایت مدار ایران گوی تغلب را از رقیبان متقلب با افتخار می بردند و رمز این پیروزی چهل ساله در برابر هجمه های ناجوانمردانه، مشارکت آگاهانه و حمایت از ولایت فقیه است.
راهپیمایی بیست و دوم بهمن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نمادی از مشروعیت و کارآمدی نظام اسلامی و عشق ملت بصیر ایران به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
مردم معزز شهرستان شاهرود نیز همگام و همصدا با همه مردم ایران و با حضور حداکثری خود در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان قسم خورده نظام نشان خواهند داد که پی‌ریزی فتنه‌های به ظاهر پیچیده و در باطن عنکبوت صفت آنان برای مخدوش کردن نظام جمهوری اسلامی بی اثر است.
محمدکرم محمدی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal