فرمانداری شاهرود
ENGLISH
معاون استانداروفرماندارشاهرود: معدن بوکسیت تاش شاهرود تا حصول نتیجه قانونی تعطیل اعلام می‌شود 1397/12/18
فرماندار شاهرود گفت: معدن بوکسیت تا حصول نتیجه قانونی و عمل به تعهداتی که این شرکت دارد تعطیل می گردد.
معاون استانداروفرماندارشاهرود: معدن بوکسیت تاش شاهرود تا حصول نتیجه قانونی تعطیل اعلام می‌شود
فرماندار شاهرود گفت: معدن بوکسیت تا حصول نتیجه قانونی و عمل به تعهداتی که این شرکت دارد تعطیل می گردد.
محمد کرم محمدی با بیان اینکه پس از پیگیری های فراوان در مهرماه امسال در فرمانداری نشستی برگزار و مطالبات دستگاه های مختلف از معدن بوکسیت در 15 بند مصوب شد، ابراز داشت: بنا بود در یک بازه زمانی مشخص خواسته های قانونی دستگاه های مختلف از معدن اجرایی شود که متأسفانه تاکنون به دلایل مختلف این امر به وقوع نپیوسته است.
وی ادامه داد: در آن نشست که مدیرعامل آلومینا نیز حضور داشت، قرار شد اگر هرکدام از مصوبات 15 گانه اجرایی نشود این اختیار به فرمانداری داده شود که معدن را تعطیل کند و همه صورت جلسات مشروح مذاکرات نیز موجود است.
معاون استاندار سمنان یادآور شد: با پیگیری های مختلف از طریق دستگاه های مرتبط با این موضوع و دریافت گزارش های آن ها مشخص شد بخش بزرگی از این مصوبات به دلایل مختلف اجرایی نشده و تصمیم گرفته شد معدن تا زمان عمل به آن ها تعطیل شود.
محمدی تأکید کرد: فرمانداری خود را موظف و مکلف به عمل به قانون می داند و امیدواریم کسانی که در امر معدن فعالیت می کنند نیز موظف به اجرای قانون باشند.
تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal