فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود: 1398/01/22
محمدی، معاون استاندار و فرماندار شاهروددر نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود: بهترین ماههای خدا ، زمانی هستند که بندگان خدا عبودیت خود را به اثبات می رسانند،
نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود:
محمدی، معاون استاندار و فرماندار شاهروددر نخستین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود:
بهترین ماههای خدا ، زمانی هستند که بندگان خدا عبودیت خود را به اثبات می رسانند، ماه شعبان را به همه ی مردم خوب استان و شهرستان تبریک می گویم.
هر چند سیل موجب خسارات هنگفتی به چندین استان کشور شد ، اما در مناطقی که کمتر مورد دستکاری انسان قرار گرفته بود ، این نعمت به نغمت تبدیل نشد.
اکولوژی و شناخت محیط ثابت می کند که همه موجودات زنده در یک تعامل با یکدیگرند و هر گاه تغییری در این تعامل و سلسله ایجاد نماییم ، موجب بروز مشکلات جدی در طبیعت خواهیم بود.
برهم زدن تعادل زیست محیطی ، ساخت و سازها در مسیل ها و تغییر اکو سیستم باعث شد که مجموعه ای برای وارد آمدن خسارت به مردم ایجاد گردد.
در برخی از روستاهای لرستان و ایلام تنها تابلویی باقی مانده است که نشان از حجم بالای تخریب سیل در این مناطق است.
اگر یک بارندگی رگباری شدید در این شهرستان انجام شود ، شاهد خسارات جدی در این شهرستان خواهیم بود ، مسئولان مربوطه به فکر باشند و اقدامات اصلاحی را هر چه سریع تر به انجام رسانند.
ارتش ، سپاه ، نیروی انتظامی و مسئولان از کسانی بودند که در اولین دقایق وقوع بحران خود را به مناطق پر خطر و بحرانی رسانده و جان مردم را نجات دادند.
پیشنهاد می کنم بمنظور بهینه و نو سازی تجهیزات خدمات رسانی ، ادارات اولویت دار در مدیریت بحران اعتباری تامین گردیده و هر چه سریع تر این اقدام مهم و اساسی صورت گیرد.
اساسی ترین مشکل شهرستان شاهرود تامین آب شرب می باشد.
تامین آب برای کشاورزی و معضل بیکاری از دیگر مشکلات مردم این شهرستان است.
از تعامل بسیار خوب و سازنده امام جمعه ، نماینده و تمامی مدیران محترم شهرستان صمیمانه تشکر می کنم .
انشالله با همت عالی مدیران ارشد استان و تلاش ارزشمند مسئولان شهرستان ، شاهد انجام اقدامات سازنده در سطح شهرستان شاهرود باشیم.
از مدیران کل استان درخواست می کنم اختیارات لازم بمنظور پیشبرد اهداف شهرستان و جبران خسارات وارد شده به مردم در بحران های اخیر را به مدیران زیر مجموعه ی شهرستانی تفویض نمایند.
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal