فرمانداری شاهرود
ENGLISH
پیام معاون استانداروفرمانداربه مناسبت هفته معلم 1398/02/10
12 اردیبهشت روز معلم و پاسداشت این قشر عزیز و نجیب است، این روز بهانه ای برای گرامی داشت مقام والای معلم و ارج نهادن تمام‌‌‌ تلاش ها‌، جهدها و رنج‌ های آنان است.
پیام معاون استانداروفرمانداربه مناسبت هفته معلم
«قشر معلمین از عزیزترین، زحمت کش ترین و موثرترین و مفیدترین اقشار جامعه اند»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

تاریخ جلوه گاه درخشش فرهیختگانی است که از چشمه های مهربانی و صداقت، درس شور و شعور و معرفت را هدیه آنانی ساخته اند که در اوج لطافت و پاکی، به افق دانایی و توانایی نگریسته اند و این جاودانه های بی بدیل، کسوت معلمی را با خود داشته تا در دلها بذر مصادقت و مرافقت کاشته و عمری بر این راه مشفقانه و عاشقانه ایستاده اند.
معلمان طلایه داران پیشرفت و تعالی جامعه هستند و همچون خورشیدی تابناک بر تارک تاریخ این مرز و بوم می تابند و پیامبر گونه رسالت خطیر هدایت و روشنگری و نجات انسان ها از دام های ظلمت، جهالت، شقاوت و ضلالت را بر ذمه می گیرند و بر دوش می کشند.
معلمانی که عشق‌شان کلاس است و همواره با قلم سپید بر تخته ‌سیاه جهل با هر کلمه و کلامی گوش و هوش آگاهان را آکنده از شور زندگی می‌کنند. ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش برای آحاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
12 اردیبهشت روز معلم و پاسداشت این قشر عزیز و نجیب است، این روز بهانه ای برای گرامی داشت مقام والای معلم و ارج نهادن تمام‌‌‌ تلاش ها‌، جهدها و رنج‌ های آنان است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن روز معلم را به تمامی معلمان و فرهنگیان شهرستان شاهرود تبریک و شاد باش عرض می کنم و از خداوند متعال برای همه معلمان فرهیخته، عمری با عزت همراه با تندرستی مسألت دارم.

محمدکرم محمدی
معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal