فرمانداری شاهرود
ENGLISH
جلسه شورای آموزش و پرورش شاهرود 1398/02/21
محمدکرم محمدی: فرهنگیان، حافظین سرمایه های معنوی و هویّت جامعه هستند
جلسه شورای آموزش و پرورش شاهرود
محمد کرم محمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود؛ با تجلیل از مقام معلمین و قدردانی از زحمات ایشان گفت: جامعه فرهنگیان به واسطه داشتن صفات نیک اخلاقی، همواره از بیشترین اعتماد و احترام مردم برخوردار بوده است.
وی با تأکید بر اینکه معلمین حافظین سرمایه های معنوی وهویت جامعه هستند، حفظ "هویت" را کلید دوام و قوام جامعه دانسته و از فرهنگیان به عنوان قشری که همواره بیشترین حضور در صحنه های مختلف اجتماعی و سیاسی و فرهنگی دارند؛ خواستند نقش مؤثر خود را در پیشگیری از بحران هویت ایفاء نمایند.
وی در توضیح "هویت"، پایبندی مردم به اخلاق،‌ همدلی، یاری یکدیگر و اعتماد را مثال زده و بهترین نمونه آن را حضور چشمگیر مردم در یاری رسانی به هموطنان آسیب دیده در مناطق سیل زده عنوان کردند.
محمدکرم محمدی؛ با در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری و پر رنگ شدن این مسئله در فضای مجازی، از همه خواستند با رعایت اخلاق و پرهیز از هر گونه نشر و طرح مسائلی که امنیت، بهداشت روانی و سرمایه اجتماعی را خدشه دار می کند، همانند سال های گذشته با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رأی، شایسته ترین افراد را انتخاب نمایند.
اختصاص سیزده میلیارد تومان برای احیای بافت های (مدارس) فرسوده در شهرک های شهید بهشتی، پردیس،‌بید آباد و ... خبر خوبی بود که فرماندار به مردم و جامعه فرهنگیان اعلام کرد.
در پایان این جلسه، گزارشی نیز از ابتکار آموزش و پرورش شاهرود در معرفی " روز همسایه های مدرسه " در تقویم اجرایی این مدیریت به عنوان حرکت فرهنگی که تثبیت کننده سرمایه های اجتماعی با تشویق به حسن همجواری و تعامل اخلاق مدارانه می باشد، ارائه شد
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود در گزارش ستاد اسکان این مدیریت،‌ به خدمات ارائه شده به مسافرین نوروزی و مدیریت بحران ناشی از مراجعه پر تعداد مسافرین بازمانده در راه ها به دلیل شرایط جوی خاص اواخر اسفند و فروردین ماه 98 پرداخته و گفت: آموزش و پرورش به مدت سه روز اقدام به پذیرش رایگان مسافرین نوروزی نموده است
سید محمد موسوی خبری خوب نیز برای ساکنان شهرک پردیس شاهرود داشت و گفت: با کمک خیرین مدرسه ساز،‌زمینی به مساحت 2000 مترمربع، برای ساخت مدرسه اهداء شده است که با انجام امور اداری آن به زودی ساخت یک مدرسه ابتدایی در این منطقه آغاز خواهد شد.
مکان یابی برای "دانشگاه فرهنگیان شاهرود"،‌ خبر خوب دیگری برای فرهنگیان شاهرود بود که معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شاهرود آن را در گزارش خود اعلام کرد.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal