فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نشست با سمن ها 1398/02/22
محمدی:برای فراهم شدن شادی و نشاط اجتماعی از تمام توان و داشته های خود بهره جویند .
نشست با سمن ها
فرماندار شاهرود ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از زحمات بی دریغ و بدون چشم داشت سمن ها تقدیر و تشکر نمود و افزود در شهرستان شاهرود به اندازه کل استان سمن وجود دارد و تلاش شما عزیزان باعث گشته که در کشور جزو شهرستانهای موفق بوده و در استان نیز مقام اول را داشته باشید .
وی همچنین از مسئولین سمن ها خواست تا در جلسات فوق الذکر با موضوع کار مشخص حاضر شوند و صرفا اگر روی موضوعی خاص از قبیل اعتیاد ، طلاق ، فقر ، کارآفرینی و ... کار شود و یا همه موارد مورد بحث قرار می گیرد ؛ قدرت و ابزار کار مشخص شود .
وی با توجه به اینکه دولت با کمک سمن ها با ارائه راه کار می تواند در پیشبرد اهداف مورد نظر نقش موثری را ایفا نماید افزود : در چند ساله اخیر در بحث مهندسی اجتماعی بخشی تحت عنوان نشاط و شادی وجود دارد که در جامعه امروزی وجود این دو عنصر کمرنگ شده است و از مسئولین سمن ها خواست تا روی این موضوع کار کنند و برای فراهم شدن شادی و نشاط اجتماعی از تمام توان و داشته های خود بهره جویند .
فرماندار شاهرود در پایان ضمن قدر دانی از کمپ های ترک اعتیاد با توجه به زحمت و تلاشی که بانیان آن انجام میدهند گفت : در این بین زنجیره های مفقوده ای از قبیل کار ، خانواده ، جامعه و ... وجود دارند که می بایست به آنها توجه ویژه ای نمائیم .
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal