فرمانداری شاهرود
ENGLISH
معاون استانداروفرماندار شاهرود: قلم وسیله‌ای برای پویایی جامعه است 1398/02/31
همایش روابط عمومی ها ورسانه ها
معاون استانداروفرماندار شاهرود: قلم وسیله‌ای برای پویایی جامعه است

محمد کرم محمدی ظهر یکشنبه در همایش روز روابط عمومی‌ها با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات در سالن جلسات فرمانداری شاهرود با طرح این پرسش که قلم چه نقش مهمی در جامعه دارد؟ بیان کرد: گاهی قلم یک نویسنده می‌تواند جامعه را به حرکت و پویایی وادار کند و این اهمیت قلم محسوب می‌شود که می‌توان از آن به مثابه مهمترین ابزار روشن‌گری یاد کرد.

وی با بیان اینکه می‌توان با قلم به روشن‌گری و تأثیرگذاری در جامعه و همچنین نیل به سمت اهداف عالیه حرکت کرد، افزود: باید قدردان فعالان عرصه قلم و اندیشه باشیم.

معاون استاندار سمنان در ادامه گفت: یک دهه است که اخلاق فروشی و کتمان واقعیات اخلاق در جامعه روز به روز بیشتر شده و جای آن دروغ پردازی و ریا و خودزنی روز به روز افزون می‌شود و در این شرایط اهالی قلم و روابط عمومی‌ها بهترین پاسدار حریم اخلاق هستند.

محمدی افزود: اگر خبرنگاران، اهالی قلم و روابط عمومی‌ها میدان مقابله را رها کرده و آن را واگذارند، قطعاً در آینده شاهد اتفاقات خوبی نخواهیم بود.

فرماندار شاهرود گفت: امروز هویت ملی و سرمایه اجتماعی ما به وسیله افرادی که چیزی از حرمت قلم نمی‌دانند مورد تجاوز قرار گرفته و بعضاً در جامعه امروز کار به جایی رسیده که شهامت و شجاعت را از افراد جامعه می‌گیرند.

محمدی با بیان اینکه همه افراد جامعه در یک سطح نیستند، ابراز داشت: اگر امروز به فضای جامعه نگاه کنیم همه‌مان تکلیف داریم و تکلیفی بالاتر از این نیست که انسان‌های وارسته جامعه‌مانرا تکریم کنیم.

وی افزود: امروز در جامعه ما فراوان اساتید، اهالی قلم، معلمان، نویسندگان و صاحب نظرانی هستند که به دلیل کهولت سن و شرایط اجتماعی فراموش شده‌اند در صورتی که روزگاری اخلاق‌شان سرآمد همه مردم شهرستان بوده است لذا باید امروز با تکریم چنین افرادی بر روی اخلاق اجتماعی بیش از گذشته کار کنیم.

عباس اعتماد دبیر ستاد اطلاع رسانی شهرستان شاهرود نیز در این نشست با اشاره به اهمیت رسالت روابط عمومی‌ها، خواستار توجه بیشتر دستگاه‌های اجرایی به روابط عمومی‌ها شد و گفت: روابط عمومی در واقع ایفا کننده نقش محوری در یک دستگاه اجرایی دارد از سوی دیگر تعامل روابط عمومی با مردم و اصحاب رسانه بعضاً می‌تواند سرنوشت سازترین اقدامات را در یک دستگاه اجرایی رقم بزند.

در این مراسم ضمن تقدیر از روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، به بیان مشکلات حوزه اطلاع رسانی نیز پرداخته شد

تعداد بازدید: 223
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal