فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود: سرمازدگی بخش کشاورزی شاهرود را از رونق انداخته است 1398/03/09
_ فرماندار شاهرود بابیان اینکه بخش کشاورزی منطقه به دلیل سرمازدگی از رونق افتاده است، گفت: ایجاد اشتغال به جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک می‌کند
فرماندار شاهرود: سرمازدگی بخش کشاورزی شاهرود را از رونق انداخته است
فرماندار شاهرود بابیان اینکه بخش کشاورزی منطقه به دلیل سرمازدگی از رونق افتاده است، گفت: ایجاد اشتغال به جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی کمک می‌کند.
محمد کرم محمدی غروب چهارشنبه در یکصد و پنجاه و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رونق تولید استان سمنان به میزبانی فرمانداری شاهرود ضمن بیان اینکه بخش کشاورزی، دامی و صنعتی دچار خسارت‌های چشمگیر شده است، ابراز داشت: در حوزه کشاورزی به جرئت می‌توان گفت بخش کشاورزی منطقه به دلیل سرمازدگی کاملاً از رونق افتاده است.
وی افزود: حوزه صنعت نیز به نوعی حول محور کشاورزی در گردش بوده و متأثر از این حوادث خواهد بود بنابراین وجود این جلسات می‌تواند به بازگشت این واحدها به رونق اقتصادی کمک کند.
فرماندار شاهرود بابیان اینکه هر چه در راستای رونق تولید گام برداریم به همان نسبت اقتصاد استان بهبود خواهد یافت، ابراز داشت: اشتغال که ایجاد شود از بروز آسیب‌های اجتماعی نیز جلوگیری خواهد شد.
کرم‌محمدی در ادامه تصریح کرد: در شرق استان سمنان یا مشکل بیکاری مواجه هستیم که تداوم آن می‌تواند آینده را دچار مشکلاتی کند که می‌بایست برای رفع آن چاره اندیشی صورت گیرد.
وی افزود: در ارتباط با دریافت وام و سرمایه در گردش، مشکلاتی وجود دارد که می‌بایست همکاری بانک‌ها در این خصوص افزایش پیدا کند تا شاهد رونق اقتصادی در استان و به طبع در شاهرود باشیم.
تعداد بازدید: 220
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal