فرمانداری شاهرود
ENGLISH
استاندار سمنان:  23 درصد تسهیلات رونق تولید استان سمنان به شاهرود اختصاص یافت 1398/03/09
استاندار سمنان با بیان اینکه 23 درصد تسهیلات رونق تولید استان به شاهرود اختصاص یافت، گفت: این شهرستان بیشترین میزان جذب اعتبارات رونق تولید را در استان داشته است.
استاندار سمنان: 23 درصد تسهیلات رونق تولید استان سمنان به شاهرود اختصاص یافت

علیرضا آشناگر غروب چهارشنبه در جلسه بررسی مسائل مربوط به کشاورزی و دامپروری شهرستان‌های شاهرود و میامی به میزبانی فرمانداری شاهرود با بیان اینکه کار اصلی دستگاه‌ها باید ایجاد زیر ساخت‌های مناسب برای استفاده از کشاورزان و دامداران از طرح‌ها باشد، ابراز داشت: رفع موانع تولید برداشتن بروکراسی اداری است که این بلای جان سرمایه گذاری در کشور به شمار می‌رود.

وی ضمن بیان اینکه گاهی دستگاه‌های دولتی هم چسبندگی به این بروکراسی اداری دارند، اضافه کرد: برخی دستگاه‌ها تصور می‌کنند هر چه موانع بیشتر باشد کلاس کار بیشتر است در صورتی که می‌بایست گام‌های غیر ضروری را حذف کرد.

استاندار سمنان بابیان اینکه شرایط اقتصادی به نحوی که باید از اختیارات به نفع مردم استفاده شود، ابراز داشت: در این راستا باید خلاقیت لازم را به کار برد و موانع تولید را از میان برداشت.
 

آشناگر بابیان اینکه نگاه ما در توزیع اعتبارات دقیق است، تصریح کرد: شرایط مالی و وضعیت منابع را در جریان هستید اگر تخصیص‌ها اعلام شود به تناسب خسارت دیدگان مبلغ‌ها پرداخت می‌شود.

وی افزود: در خصوص تمدید و درخواست کارت‌های سوخت کشاورزان که مورد گلایه بهره برداران است اگر چه این تکرار فرایند وجود دارد که باید حل شود اما از سویی از این کارت‌ها برای قاچاق سوخت استفاده می‌شود و نیازمند مدیریت است.

استاندار سمنان بابیان اینکه در رابطه با جذب تسهیلات شاهرود بیشترین جذب را داشته است، ابراز داشت: 23 درصد تسهیلات رونق تولید به شاهرود اختصاص داده شد و نباید گفت که چرا توجه به شهری نمی‌شود هر شهرستانی بتواند از این تسهیلات می‌تواند استفاده کند.

آشناگر بابیان اینکه امکانات باید بر اساس آمایش سرزمین توزیع شود، تصریح کرد: این معنای عدالت است و برای ما بین شهرهای استان تفاوتی وجود ندارد این نگاه‌های تبعیضی در شأن استان سمنان نیست.

وی در خاتمه همچنین افزود: در خصوص کنتور هوشمند مورد تاکید دولت است حجم مشخص و نباید بیش از آن برداشت شود و از سویی دستگاه‌ها نیز نباید بیش از میزان مبلغ از بهره برداران تقاضا کنند.

 

تعداد بازدید: 173
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal