فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود: 3میلیارد تومان به تکمیل آسانسورهای مسکن مهر شاهرود اختصاص یافت 1398/04/02
فرماندار شاهرود خواستار تکمیل آسانسورهای مسکن مهر این شهر شد و گفت: در نشستی با وزیر راه و شهرسازی مبلغ سه میلیارد تومان به آسانسورهای مسکن مهر شاهرود اختصاص یافت.
فرماندار شاهرود: 3میلیارد تومان به تکمیل آسانسورهای مسکن مهر شاهرود اختصاص یافت
محمد کرم محمدی ظهر شنبه در نشست شورای مسکن شاهرود به میزبانی فرمانداری این شهرستان ضمن بیان اینکه یکی از مشکلات موجود در شاهرود تکمیل واحدهای مسکن مهر است، ابراز داشت: برخی از شهروندان ساکن و عده ای دیگر در انتظار تکمیل واحدها برای اسکان هستند که عمده مشکل در بخش اول متقاضیان است.
وی با بیان اینکه تکمیل و تحویل آسانسورهای مسکن مهر شاهرود برای واحدهایی که مردم اسکان دارند، می بایست در اولویت قرار گیرد، اضافه کرد: در جلسه معاون وزیر راه و شهرسازی در سمنان و شاهرود مقرر شد چهار میلیارد تومان به شهرداری برای فضای سبز و آب و فاضلاب کمک و سه میلیارد تومان نیز برای آسانسورهای مسکن مهر در نظر گرفته شود.
فرماندار شاهرود باطرح این سوال که چرا حل بحث مسکن مهر امروز و فردا شده و هنوز نتوانستیم پیمانکار مربوط را انتخاب کنیم، ابراز داشت: می بایست اگر مغایرتی ندارد راه و شهرسازی نصب و راه اندازی آسانسورها را برعهده گیرد و این آسانسورهای موجود در انبار به کارگیری شود.
محمدی با بیان اینکه وجود مشکلات و بدهی‌های پیمانکار قبلی سبب شد تا پیمانکاران موجود رغبتی برای اعلام حضور نداشته باشند، ابراز کرد: بحث فاضلاب، مدارس و فضای سبز مسکن مهر حل نشده و هنوز نواقصی در آن وجود دارد و تحمل مردم نیز تمام شده است لذا انتظار می‌رود اگر امکان قانونی وجود دارد این تعداد آسانسور آماده تحویل که متقاضیان آن مبلغ را پرداخت کردند توسط خود اداره راه و شهرسازی نصب شود.
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal