فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود مطرح کرد: عذرخواهی و پوزش از مردم شاهرود به خاطر کمبود آب/چاره اندیشی دستگاه های مسئول 1398/05/08
عذرخواهی و پوزش فرماندار که یکسال شاهرودآمده از مردم شاهرود به خاطر کمبود آب
فرماندار شاهرود مطرح کرد: عذرخواهی و پوزش از مردم شاهرود به خاطر کمبود آب/چاره اندیشی دستگاه های مسئول
فرماندارشاهرود طی مصاحبه ای با بیان اینکه به دنبال تنش‌های آبی متاسفانه طی چند روز گذشته موجب زحمات مردم شده ایم که ضمن پوزش و عذرخواهی جلسات متعدد بنا به دستور استاندار محترم انجام شده است گفت: اولین جلسه استانی بحران که قبلا هم در شهرستان انجام شده بود، با حضور مدیران کل زیر مجموعه وزارت نیرو مانند گذشته انجام گرفت که امروز نیز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با حضور خود و معاونین پیگیری موضوعات آب شاهرود شدند.
وی با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه گفت: امروز پیگیر انتقال آب نعیم آباد و بهره گیری از قنات دولت آباد و همچنین چاه مربوط به آب و فاضلاب و تعدیل آب فضای سبز به خصوص در ساعات پیک مصرف و بکارگیری چاه البرز شرقی از سه لیتر افزایش به 10 لیتر و چاه دانشگاه صنعتی شاهرود که ساعات بیشتری در اختیار باشد انجام شد که امیدواریم ظرف روز‌های آینده شاهد رفع این تنش آبی باشیم.
معاون استاندار سمنان با تاکید بر برگزاری جلسات متعدد و پیگیری بیشتر افزود: تلاش داریم بتوانیم بصورت موقت و هم بصورت دائم نقش جدی در بحث نیاز آبی شهر ایجاد کنیم.
وی تصریح کرد: از همه مردم مجدد عرض پوزش داریم و توقع همکاری از عموم مردم با توجه به بالا بودن دمای هوا، آب برای موارد ضرور استفاده شود.
محمدی با انتقاد ازبرخی مشترکین قسمت‌های شهر و بخش مرکزی اظهار کرد: برخی مشترکین پرمصرفی داریم که خسارت آن‌ها به منابع آبی بیشتر از کسانی است که بصورت غیرمجاز آب بهره برداری می‌کنند و این مشترکین باید رعایت همسایه را بکنند.
فرماندار شاهرود افزود: متاسفانه از گذشته دور عده‌ای همه تلاش خود را داشته اند که باغات خود را از آب شرب استفاده کنند و برای این منظور فعالیت‌های شده و صورت گرفته که امیدواریم برآیند این فعالیت‌ها موجب رفع مشکلات مردم شود
تعداد بازدید: 219
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal