فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود: مهارت‌آموزی جوانان منطبق با نیاز شاهرود برنامه‌ریزی شود 1398/05/08
در بحث به‌کارگیری نیروها اولویت را به پیمانکاران و نیروهای محلی دهند
فرماندار شاهرود: مهارت‌آموزی جوانان منطبق با نیاز شاهرود برنامه‌ریزی شود
فرماندار شاهرود بابیان اینکه برای ایجاد مهارت‌آموزی منطبق با نیاز شاهرود برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد، گفت: مهارت‌آموزی موضوعیست که در بحث اشتغال باید موردتوجه دستگاه‌ها باشد.
محمد کرم محمدی صبح یک‌شنبه در دومین جلسه تخصصی اشتغال شاهرود به میزبانی سالن جلسات فرمانداری این شهر، ضمن بیان اینکه مهارت‌آموزی موضوعی که در بحث اشتغال باید موردتوجه قرار گیرد، ابراز داشت: یکی از نیازهای اصلی در حوزه مهارت نیازسنجی از مهارت‌های موردنیاز در بخش‌های مختلف تولید و صنعت شهرستان است احصا این موارد می‌تواند در امر اشتغال کمک بسیار شایان کند.

وی ضمن بیان اینکه شناسایی مهارت‌های موردنیاز بخش صنعت می‌تواند در ایجاد شغل و انگیزه برای صنعتگر نقش‌آفرین باشد، افزود: با توجه به اینکه بیشترین افراد جویای کار فاقد مهارت هستند و کمترین اشتغال مربوط به این دسته می‌شود این مهم می‌طلبد تا به‌سوی افزایش مهارت‌آموزی منطبق با نیازها در شاهرود گام برداریم.

فرماندار شاهرود بابیان اینکه برای به‌کارگیری ایثارگران و جانبازان در دستگاه‌های اجرایی می‌بایست مدیران این سهمیه 25 درصدی که نظام تعهد دارد را اعمال کنند، ابراز داشت: در حوزه آموزش‌وپرورش به‌ویژه برای خانم‌ها می‌توان اشتغال خوبی را ایجاد کرد که انتظار می‌رود این دستگاه در این مورد اهتمام خاص را مدنظر قرار دهد.

محمدی در ادامه تصریح کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی تعهدات خوبی در حوزه اشتغال داشتند که عملکرد نیز مطلوب بود اما برای برخی دیگر هنوز در سامانه اشتغال ثبت نداشتند که می‌بایست برای ایجاد اشتغال سهمیه خود اقدام کنند و از سویی اگر دستگاهی توانایی ایجاد اشتغال را دارد می‌تواند در این راه همکاری لازم را داشته باشد.

وی بابیان اینکه مدیران باید در بحث به‌کارگیری نیروها اولویت را به پیمانکاران و نیروهای محلی دهند، افزود: این اقدام باعث افزایش اشتغال ایجادشده در شهرستان خواهد شد و ضمن آنکه از بیکاری نیز کاسته می‌شود.
تعداد بازدید: 243
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal