فرمانداری شاهرود
ENGLISH
با ابلاغ استاندار سمنان ، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود منصوب شد 1398/06/02
استاندار سمنان ، احمد خرّم معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شاهرود را با حفظ سمت بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود منصوب کرد.
با ابلاغ استاندار سمنان ، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود منصوب شد
با ابلاغ استاندار سمنان ، سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود منصوب شد. 🔸 استاندار سمنان ، احمد خرّم معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شاهرود را با حفظ سمت بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود منصوب کرد.🔴 در این ابلاغ آمده است:
با عنایت به پیشنهاد معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی و نظر به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ " با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود" منصوب می شوید.🔺 توجه و احترام به مردم ، این ولی نعمتان ما و تشکیل جلسات هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحدهای فرمانداری جهت اجرای امور بصورت مستمر ، ایجاد هماهنگی بین ادارات و بخشداریهای تابعه و نظارت بر عملکرد ادارات شهرستان از جمله وظایفی است که امید است در انجام آن تلاش و کوشش نمایید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویّات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای " مد ظله العالی" در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم .
در این ابلاغ آمده است:
با عنایت به پیشنهاد معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی و نظر به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ " با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود" منصوب می شوید.
توجه و احترام به مردم ، این ولی نعمتان ما و تشکیل جلسات هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحدهای فرمانداری جهت اجرای امور بصورت مستمر ، ایجاد هماهنگی بین ادارات و بخشداریهای تابعه و نظارت بر عملکرد ادارات شهرستان از جمله وظایفی است که امید است در انجام آن تلاش و کوشش نمایید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویّات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای " مد ظله العالی" در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم .
تعداد بازدید: 159
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal