فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نشست خبری هفته دولت: افتتاح 172 پروژه در هفته دولت شهرستان شاهرود 1398/06/02
سرپرست معاونت استانداری و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود گفت: در هفته دولت در سطح شهرستان شاهرود 172 پروژه با اعتبار بیش از 140 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
نشست خبری هفته دولت: افتتاح 172 پروژه در هفته دولت شهرستان شاهرود
افتتاح 172 پروژه در هفته دولت شهرستان شاهرود
احمد خرم در نشست با اصحاب رسانه و خبرنگاران در سالن جلسات فرمانداری شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که کارهای ماندگاری انجام دادند که همچنان در یاد مردم هست و کارکنان دولت هم با الگو گیری از این شهیدان تلاش دارند اثرگذار باشند به برنامه های هفته دولت شهرستان اشاره و گفت: در شهرستان 172 پروژه با اعتبار بالغ بر 140 میلیارد تومان در سطح شهرستان اجرا می شود که 154 پروژه عمرانی با اعتبار 125 میلیارد تومان و 18 پروژه اقتصادی با اعتبار 15 میلیارد است
وی با اشاره به کلنگ زنی 31 پروژه با اعتبار 84 میلیارد تومان در سطح شهرستان با اشاره به تفکیک پروژه ها در سطح شهرستان اظهار کرد: در شهر شاهرود 56 پروژه و در بخش بسطام 46 پروژه و در بخش مرکزی 34 پروژه با اعتبار 10 میلیارد تومان و بخش بیارجمند 26 پروژه با اعتبار 11 میلیارد تومان است.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود با اشاره به 10 پروژه بصورت شهرستانی با اعتبار 3 میلیارد و چهار صد میلیون تومان افزود: فرودگاه شاهرود، 18 پروژه با اعتبار 17 میلیارد تومان دارد که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به پروژه های کلنگ زنی در سطح شهرستان به تفکیک بخش ها ادامه داد: 11 پروژه در شهر شاهرود، 9 پروژه در بخش بسطام، 5 پروژه در بخش مرکزی و 6 پروژه در بخش بیارجمند است که جمعا 31 پروژه با اعتبار 84 میلیارد تومان خواهد بود که امیدواریم سریع تر اجرایی شود تا در هفته دولت سال بعد بتوانیم شاهد افتتاح آنها باشیم.
وی کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک فدک شاهرود، خطوط انتقال بین مخازن شهری آب، روکش آسفالت بیارجمند به چاه جام و گازرسانی به واحد‌های تولیدی بیشتر در مرغداری ها و طیور از مهمترین پروژه های قابل کلنگ زنی است.
خرم با اشاره به اینکه در سال 1397 با توجه به اینکه اولویت اشتغال و جذب سرمایه گذار مد نظر بوده است که اقدمات خوبی انجام شد گفت: سال گذشته این فرمانداری در حوزه برنامه ریزی کسب رتبه اول استان را در اشغال زایی و مشاغل خانگی و پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار داشته اند و در سال 1398 هم گام های موثری برداریم و در سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال کام های موثری برداریم.
وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی شهرستان در سطح استان رقم معقولی است که از این پروژه ها و اعتبارات بخشی متاثر از سفر ریاست جمهوری است و بقیه تملک دارایی است.
خرم با مقایسه پروژه های افتتاحی در سال های گذشته با سال جاری اظهار کرد: در سال 1397 تعداد 158 پروژه و اعتبار 168 میلیارد تومان بوده که امسال از نظر پروژه رقم بالاتر و در رقم اعتباری از سال قبل پایین تر هستیم که امیدواریم با تلاش های صورت گرفته در بحث پروژه های کلنگ زنی بتوانیم اعتبارات را جذب نماییم.
تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal