فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نخستین همایش ملی پدافند شیمیایی در شاهرود برگزار می شود 1398/08/18
خرم اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه سوغات و صنایع دستی و بازدید از جاذبه های گردشگری شاهرود نیز برای مهمانان پیش بینی می شود.
نخستین همایش ملی پدافند شیمیایی در شاهرود برگزار می شود
سرپرست فرمانداری ویژه شاهرود گفت: نخستین همایش ملی پدافند شیمیایی کشور با همکاری سازمان پدافند غیرعامل و دانشگاه صنعتی شاهرود به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود.
احمد خرم پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری همایش در فرمانداری ویژه شاهرود اظهار داشت: ارائه مقاله، برگزاری کارگاه های تخصصی و نمایشگاه‌های جانبی از بخش های این همایش یک روزه است.
وی یادآور شد: علاوه بر مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی، مدیران و کارشناسان شرکت های دانش بنیان و واحدهای صنعتی، استادان و دانشجویان و نیز رابطان پدافند دستگاه های اجرایی به ویژه سازمان های امدادی در این همایش حضور خواهند داشت.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود با تجلیل از دانشگاه صنعتی به دلیل گسترش آموزه های این همایش علمی از دانشگاه به سطح جامعه، تأکید کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان نیز در حد توان خود برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه آماده همکاری هستند.
خرم اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه سوغات و صنایع دستی و بازدید از جاذبه های گردشگری شاهرود نیز برای مهمانان پیش بینی می شود.
نخستین همایش ملی پدافند شیمیایی کشور چهارشنبه 22 آبان در پردیس مهندسی و فناوری های نوین دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود.
تعداد بازدید: 293
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal