فرمانداری شاهرود
ENGLISH
برخورد با گران فروشی افزایش اعتماد مردمی را به دنبال دارد 1398/11/02
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود:
برخورد با گران فروشی افزایش اعتماد مردمی را به دنبال دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، نظارت بر بازار را وظیفه قانونی، اخلاقی و شرعی دستگاه های نظارتی دانست و تصریح کرد: نظارت نباید بر مرکز شهرستان متمرکز باشد بلکه باید از سه بخش شهرستان غافل نشده و برای آن ها نیز برنامه وجود داشته باشد.

نادر فخری با بیان اینکه در برخورد با گران فروشی در شهرستان شاهرود اراده قوی وجود دارد، افزود: افزایش نظارت سبب می شود مردم نیز بی تفاوت نباشند و خود به عنوان بازوی کمکی به سمت و سوی نظارتی پیش روند.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش نظارت های بهداشتی یادآور شد: سلامت مردم قابل اغماض نیست و هرکس در زمینه بهداشت محکم با متخلفان برخورد کند از سوی فرمانداری تجلیل می شود.

فرماندار ویژه شهرستان شاهرود اضافه کرد: وقتی کشور در جنگ اقتصادی است در کنار موضوعات اقتصادی باید به بحث های روانی و امنیت غذایی نیز توجه کرد.

فخری بیان کرد: مردم شهرستان شاهرود به دلیل دیانت و اخلاق مداری تخلفات بسیار اندکی دارند اما به این معنا نیست که نباید نظارتی وجود داشته باشد.

تعداد بازدید: 132
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal