فرمانداری شاهرود
ENGLISH
جلسه کمیته بهداشت محیط در چارچوب ستاد مبارزه با کرونا شهرستان شاهرود برگزار شد 1399/01/10
جلسه کمیته بهداشت محیط در چارچوب ستاد مبارزه با کرونا شهرستان شاهرود برگزار شد
جلسه کمیته بهداشت محیط در چارچوب ستاد مبارزه با کرونا شهرستان شاهرود به ریاست نادر فخری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و با حضور نمایندگان شهرداری شاهرود و دانشگاه علوم پزشکی و سپاه و نیروی انتظامی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود در این جلسه موارد زیر مطرح و بررسی شد:

نحوه استفاده مواد گندزدا و کمیت و کیفیت آن در شهرها و روستا توسط دانشگاه علوم پزشکی به دستگاه های اجرایی مرتبط ابلاغ گردد همچنین تقسیم کاری در این رابطه صورت پذیرفت تا مراکز و محل های پرتردد ومشخص شده در بازه زمانی لازم ضدعفونی گردد.،همچنین بمنظور نظارت بر عملکرد دستگاه ها مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی اکیپ های نظارتی را تشکیل و گزارش تهیه کند.

ضمنا مقرر شد گزارش عملکرد دستگاه ها در جلسات یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ارایه گردد و در روستاها هم مراکز بهداشتی نظارت نموده و گزارش را دانشگاه علوم پزشکی در جلسات اعلام کند.

لزوم اقدامات پیشگیرانه و زیست محیطی و بهداشت محیط در شهر و روستا با مشارکت کلیه دستگاه‌های اجرایی و تحت نظارت کمیته ایمنی شهری و روستایی تعیین تاکید گردید.

از اقدامات انجام شده در جهت مقابله با ویروس کرونا توسط دستگاه مختلف از جمله علوم پزشکی و خدمات درمانی ، بسیج، شهرداریها، گروه پدافند هوایی ده محرم و نیروهای جهادی تشکر کرد.

ضد عفونی و گند زدایی روستاها با مسئولیت دهیاران و با نظارت بهداشت و درمان صورت گیرد.
تعداد بازدید: 720
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal