فرمانداری شاهرود
ENGLISH
نخستین جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان شاهرود در فرمانداری تشکیل شد 1399/04/04
نخستین جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان شاهرود در فرمانداری تشکیل شد
نخستین جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان شاهرود در فرمانداری تشکیل شد
نادر_فخری فرماندارویژه شاهرود در این جلسه گفت:
آنچه هم اکنون باید بیش از پیش به آن پرداخته شود و دغدغه همه مدیران و مسئولان است بحث اشتغال ، سرمایه گذاری و کاهش آسیب های اجتماعی است.
فخری افزود:
کارگروه اجتماعی یک کارگروه راهبردی و تصمیم سازو تصمیم گیر شهرستان است و باید مسائل و مشکلات اجتماعی شهرستان و منشا و ریشه پیدایش آنها را بررسی ، شناسایی و پس ازکارشناسی و جهت رفع آنها اقدام نماید.
به گفته فخری، موضوعات اجتماعی کمتر از موضوعات امنیتی نیست و در حوزه امنیت نرم پرداختن به موضوعات اجتماعی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اگر به موضوعات امنیت اجتماعی و آسیبهای اجتماعی از ابتدا رسیدگی شود هزینه به مراتب کمتر است تا اینکه با بی توجهی فراگیر شود ومعضل اجتماعی به یک معضل امنیتی تبدیل می شود.
فخری اظهار داشت:
در این کارگروه باید با داده های کارشناسی محیطی ابتدا اطلاعاتی را از دستگاه های مختلف کسب کنیم و برای آن اطلاعات تصمیم گیری و تکالیفی را برای همه دستگاه ها در قالب پیشگیری ومقابله تعیین کنیم.
فخری تصریح کرد:
ساختار این کارگروه نیاز به بازنگری و اصلاح دارد در هفته های آینده جلسات این کارگروه با دستور کار شرح وظایف مشخص و اولویت دار برگزار خواهد شد.
🏢فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود
📆 سه شنبه 3 تیر ماه 1399
تعداد بازدید: 1324
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal