فرمانداری شاهرود
ENGLISH
فرماندار شاهرود: 1399/04/07
فرماندار شاهرود:
 
 فرماندار شاهرود با بیان اینکه یکی از شعب دادگستری برای رسیدگی به پرونده واحدهای تولیدی اختصاص یافت، افزود: ایجاد این شعبه با هدف حمایت از تولیدکننده و ایجاد وحدت رویه در صدور آرای پرونده های این واحدها و جلوگیری از تعطیلی خط تولید، انجام شده است.

نادر_فخری روز چهارشنبه در حاشیه بازدید هفتگی از واحدهای صنعتی شهرستان شاهرود به خبرنگار ایرنا گفت: با ایجاد این شعبه کار رسیدگی به مسایل و مشکلات بنگاه های صنعتی و تولیدی در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: 
براساس برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای امسال بازدیدهای میدانی از واحدهای صنعتی، نشست ها و پیگیری مشکلات با هدف رفع موانع تولید در دستور کار کارگروه رفع موانع تولید شهرستان قرار گرفته است.
 
فرماندار شاهرود استمرار این بازدیدها را ضروری خواند و تاکید کرد:
 بازدید میدانی توسط کارگروه رفع موانع تولید موجب شناسایی محیط و دلگرمی  کارآفرینان و صنعتگران  می شود.

فخری از برگزاری نشست با 20 بنگاه اقتصادی و تولیدی شاهرود با حضور مدیران استان و شهرستان در روز شنبه آینده خبر داد و تصریح کرد: 
این نشست با هدف مرتفع کردن موانع تولید، اشتغال، تولید بر اساس ظرفیت اسمی، تثبیت فرصت های شغلی فعلی و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید انجام خواهد شد.

به گفته وی عزم جدی تری درسال جهش تولید برای حل مشکلات بنگاه های تولید ی از طرف  مسوولان شهرستان و استان بوجود آمده تا انشاءالله  شاهد رونق تولید و در نتیجه جهش تولید در شاهرود باشیم.  

فرماندار و مسوولان شهرستان شاهرود امروز از شرکت #نخپارس شاهرود، شرکت تکنوظرف، شرکت در حال ساخت ذوب آهن و شرکت رنگین پروفیل کویر بازدید کرده و برخی از مشکلات و موانع تولید این چهار واحد صنعتی را بررسی کردند.

در شهرستان شاهرود حدود 330 واحد صنعتی و تولیدی فعالیت می کنند که بیش از 100 واحد در شهرک صنعتی این شهر مستقر است.

90 درصد از صنایع استان سمنان از نوع صنایع کوچک، 6 درصد صنایع متوسط و بقیه صنایع بزرگ است، 18 مجموعه شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در استان سمنان تحت پوشش شرکت شهرک‌های صنعتی است.

کل اراضی در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان 6 هزار و 884 هکتار است.
تعداد بازدید: 1217
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

آدرس پستي: شاهرود - خيابان كارگر - فرمانداري شاهرود - كدپستي استانداري: 3619748851                  تلفن:  32332000 - 023                                                                 فكس: 32337033                    ايميل: info.shahrood@ostan-sm.ir

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری شاهرود می‌باشد.
Powered by DorsaPortal